Друк зображень і фото на полотні

    Ми друкуємо на полотні зображення будь-яких форматів, від кишенькових до настінних.

    Репродукції улюблених картин, стилізовані фотографії, фотомонтажі та колажі, надруковані на полотні за допомогою широкоформатного друку, додадуть вашому інтер'єру нові вишукані обриси.

    Друк на полотні включає безпосередньо сам друк зображення, натяжку на підрамник, покриття лаком або гелем. Тобто на виході Ви отримуєте готовий продукт.

 

    Види натяжки полотна


    На сьогоднішній день, існує два основних види натяжки полотна на підрамник - класичний і галерейний способи. Метод класичної натяжки народився в Європі на початку XVI століття, як спосіб закріплення полотен на дерев'яному підрамнику для подальшого нанесення олійного живопису. Важливо було натягнути і закріпити його таким чином, щоб забезпечити рівномірну, ідеально-рівну поверхню, яка не піддається деформації. Полотна натягували, закріплювали спеціальними цвяхами конусоподібної форми з широким капелюшком і загостреним кінцем. У XX столітті замість цвяхів стали використовувати скоби степлера.

ПРОСТА КЛАСИЧНА НАТЯЖКА

     При простому методі, полотно закріплюється скобами на торцях підрамника, так робити простіше, ніж закріплювати полотно із зворотного боку. Краї полотна неминуче будуть стовбурчитися з боків, але після обрамлення в раму з багета, нерівні краї полотна, як і скоби на торцях, абсолютно не видно.

ГАЛЕРЕЙНА НАТЯЖКА

    Повного ж злиття з інтер'єром можна досягти використовуючи галерейную натяжку. У цьому випадку, зображення, нанесене на полотно, триває на торці планшета. Такий хід вельми вигідний тим, що плоске зображення набуває додатковий обсяг, картина виглядає не так традиційно як обрамлена в багет, до того ж економляться кошти на покупку дорогого багета. У наш час, у зв'язку з широким розповсюдженням принтів, саме цей метод набув широкої популярності. Якісно натягнути полотно можна лише на професійному обладнанні, використовуючи різні вигадливі інструменти і пристосування.

    Тут можна подивитися ціни друку на полотні стандартних розмірів. Для прорахунку інших розмірів потрібно скинути замовлення на пошту ccmc@ukr.net, або зателефонувати менеджеру.

 

Scroll to Top