Банери

Копіювальний центр «РЕКОМ» успішно займається широкоформатним друком банерів протягом багатьох років і за цей час ми навчилися забезпечувати максимальну консультацію і сервіс для наших клієнтів. Нижче представлені кілька найбільш часто-задаються питань по друку банерів.

Термін служби. Виготовлення банерів зележить безпосередньо від щільності матеріалу і використовуваних при друку чорнила. Наша компанія друкує тільки на оригінальних матеріалах і фарбі, що забезпечує довгий термін експлуатації. Залежно від погодних умов і зовнішніх факторів, середній термін служби банерних матеріалів – 2-5 років. Щільність матеріалу і якість нанесення зображення – залежить від вимог клієнта.

Кріплення. Існує 2 види кріплень на банерному полотні. Це люверси — металеві залізні колечка, які встановлюють по краях банерної тканини, і кишені — пропаяний по краях банер таким чином, що в кишеню можна вставити кріплення (труба, канат та ін.)

Розмір. Необмежений. Наша компанія пропонує друк на банері розмірами від 0,1 до 100 м. Наш виробничий парк має всі можливості для друку абсолютно різних розмірів.

Якість. Якість друку на банерній тканині залежить від вимог замовника і сфери подальшого використання. Для внутрішніх виносних і мобільних стендів типу рол-ап, павук (х-банер), брендволл –рекомендуємо використовувати інтер’єрну якість друку (від 720 до 1440 dpi). Для зовнішнього банеру можливий середній варіант в 480 dpi. Завдяки широкому вибору матеріалів і високим можливостям друкованих принтерів , наша компанія «РЕКОМ» пропонує будь-яку потрібну вам якість, від бюджетної до інтер’єрної.

Щодо розрахунку вартості та замовлення в виробництво банерів звертайтесь, будь-ласка, до наших менеджерів
Види банерів

Литий

Ламінований

Литий банер — прогумований брезентовий матеріал для багаторазового застосування. Це найпопулярніший вид реклами в Києві. Існує різна щільність, як для інтер’єрного використання, так і для зовнішнього від 360 до 510 гр/м2. Якість друку на банері — від 360 до 1440 dpi.

Ламінований банер — в порівнянні з литим, його відрізняє щільність (від 360 до 440 Макс.) і глянцева поверхня. Найчастіше ламінований банер використовують для короткострокових рекламних компаній, так як термін експлуатації його на порядок нижче ніж у литого.

Банерна сітка — дуже затребуваний вид банерного матеріалу. Головна відмінність від литого — це перфорована поверхня (в дірочку) для зниження вітрових навантажень. Щільність банерної сітки 360 грн/м2 а якість друку 480dpi. Найчастіше банерну сітку використовують на високих будівлях, де сюжет видно здалеку і вітрові навантаження значно зменшують парусність конструкції.

Двосторонній банер (Blockout) — Вид банера з можливістю друку на обох сторонах. Дуже часто використовується в конструкціях «скролл» над дорогою де працюють дві рекламних площі в обидві сторони руху машин. Двосторонній друк доступний в максимальній якості — 1440 dpi.

Банерна сітка

Двосторонній

Наші відділення